فروش:

با آغاز تولید ورق­های پلی کربنات دو جداره معمولی و نیز سایر محصولات در شرکت کارا پلیمر کاوه مدیریت شرکت اهمیت بسزایی به گسترش فروش و بازاریابی محصولات نموده و از همان بدو تولید تماس و ارتباط وسیعی با مشتریان در اقصی نقاط کشور بعمل آورده و پس از بررسی نمونه محصولات و انجام مذاکره با مشتریان محموله­های این شرکت به تمام شهرهای ایران برای رسیدن به دست مشتریان ارسال می­گردد.

شرت کارا پلیمر کاوه همچنین به عنوان نخستین تولید کننده و مخترع ورق­های تحول یافته طرح (S) در سطوح کشور معرفی گردید. و در تمام شهرهای کشور به عنوان یک محصول منحصر به فرد شناخته می­شود. و بعلت ویژگی­های بی­نظیر و ایده­آلی  که ورق­های تحول یافته طرح (S) دارا میباشد، مصرف آن در عرصه­های مختلف صنعت مخصوصاً ساختمان سازی رو به گسترش است.

شرکت کارا پلیمر کاوه علاوه بر تولید ورق­های دو جداره معمولی و سنتی و همچنین ورق­های تحول یافته طرح (S) که از اختراعات و ابداعات خود این شرکت می­باشد. در راستای خودکفایی صنعت ملی و تولید داخلی اقدام به تولید ورق­های دیوار پوش و سقف کاذب هم نموده­است.

سفارشات عمدتاً از طریق سایت و تلفن و … صورت می­گیرد. مصرف کنندگان و توزیع کنندگان محصولات شرکت کارا پلیمر کاوه این شرکت را به عنوان یکی از تأمین کنندگان اصلی خود قلمداد می­­نمایند لذا شرکت علاوه بر تأمین ورق­های مورد نیاز مصرف کنندگان داخلی برای صدور محصولات خود به خارج از کشور با چند کشور خارجی در حال مذاکره است و در حال حاضر ورق­های دو جداره سنتی و ورق­های تحول یافته طرح (اس) و دیوار پوش و سقف­های کاذب بعنوان محصولات شرکت کارا پلیمر کاوه با قیمت مناسب در اقصی نقاط کشور جهت فروش عرضه می­گردد.